O firmie

Witamy na internetowej stronie hurtowni zabawek Serwus.

Nasza hurtownia zabawek funkcjonuje na rynku od 1993 roku. 2 dekady doświadczeń w dostarczaniu produktów dla najmłodszych zaowocowały stworzeniem bogatego asortymentu, w którym każdy znajdzie dokładnie to, czego aktualnie poszukuje. Znajomość panujących trendów oraz głębokie zainteresowanie ciągle zmieniającymi się potrzebami maluchów, dzieci i młodzieży, w połączeniu ze świadomością złożonej misji, jaką ma wypełniać 'zabawka', doprowadziły do powstania naszej pełnej i szerokiej oferty.

Hurtownia zabawek Serwus, to firma, w której pamięta się, że proponowane przez nas artykuły mają z jednej strony służyć rozrywce, a z drugiej pełnić rolę edukacyjną na każdym etapie drogi do dorosłości. Chcemy, by ta wędrówka była niekończącą się przygodą i z tą świadomością nieustannie poszukujemy produktów najwyższej jakości, o wielowymiarowych zaletach i mogących służyć przez długie lata. Wiemy, że często to właśnie hurtownia zabawek jest odpowiedzialna za lokalny rynek artykułów dla dzieci. Z tego względu pozycja lidera na Szczecińskim rynku nakłada na nas obowiązek, który staramy się wypełniać z pełnym zaangażowaniem. Bardzo zależy nam, by wspierać rodziców w kształtowaniu charakterów i usposobień ich pociech, dlatego nie ustajemy w wysiłkach, by dostarczać tylko zabawki najwyższej klasy.

Hurtownia zabawek Serwus specjalizuje się w dystrybucji zabawek, rowerków, gier i puzzli . Nasza oferta to już 15 tysięcy pozycji , która jest powiększana każdego dnia, by sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Służymy swoją pomocą i doświadczeniem każdemu Klientowi, oferując dogodne warunki współpracy, podchodząc indywidualnie do potrzeb naszych Odbiorców. W naszej hurtowni istnieje możliwość dostosowania rabatów, terminów oraz sposobów płatności do potrzeb i możliwości danego Klienta. Aby zaspokoić Państwa wymagania umożliwiamy dostarczenie zakupionego towaru do każdego punktu na terenie całego kraju.

Hurtownia zabawek Serwus zaprasza do współpracy oraz do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.

Szybki kontakt
Zadzwoń: 91 4 877 342
Napisz: sklep@serwus.szczecin.pl Hurtownia czynna: pon-pt 8:00-17:00 sob 8:00-13:00
NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Kontakt
  • F.H.U SERWUS MAREK MATWIEJCZUK
  • 26-Go.Kwietnia 81 71-126 Szczecin
  • NIP: 955-168-64-00
  • 91 4 877 342
  • sklep@serwus.szczecin.pl